Targowisko miejskie w Lubaniu.

Od ponad dwudziestu lat zarządzamy także miejskim targowiskiem w Lubaniu. To jedyne w mieście miejsce, gdzie trzy razy w tygodniu zbierają się kupcy z całej okolicy oferując świeże produkty, odzież oraz „perełki”, których nie da się znaleźć nigdzie indziej.

Lokalizacja i dni handlowe

Lubańskie targowisko mieści się niecałe 200 m od samego centrum, przy ulicy Podwale 2. Na rynku znaleźć można świeże owoce i warzywa, odzież, a także wiele innych rozmaitości. Na zakupy zapraszamy w każdy wtorek, piątek i sobotę, od wczesnych godzin porannych do południa.

Zapewniamy

Jako zarządca miejskiego targowiska dbamy o to, aby każdy na miejscu czuł się bezpiecznie i komfortowo. Nasi pracownicy zajmują się zarówno poborem stosownych opłat od handlujących, dbaniem o kondycję okolicznych parkingów, jak i zapewnieniem bezpieczeństwa i porządku zarówno w dni targowe, jak i poza nimi.

Jeśli potrzebujesz wyceny naszych usług – skontaktuj się z nami przez poniższy formularz lub telefonicznie. Aby przygotować odpowiednią ofertę potrzebować będziemy jak najwięcej informacji o Twoich potrzebach.

Indywidualna wycena

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas!


75 646 98 80, 609 480 303

Godziny pracy:


7:00-15:00