Outsourcing Usługi Okołoprodukcyjne.

Wielu naszych partnerów docenia współpracę outsourcingową. Ten dość skomplikowanie brzmiący termin to, w dużym skrócie, nic innego jak wykonywanie niektórych zadań w firmie przez podmiot zewnętrzny. Jako CHROMEX często dla naszych partnerów świadczymy takie usługi.

Czym jest outsourcing?

„Jeśli jest coś, czego nie potrafimy wykonać wydajniej, taniej i lepiej niż nasi konkurenci, nie ma sensu abyśmy to robili. Powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my” – powiedział w 1923 r. Henry Ford. Tak właśnie najprościej zdefiniować można outsourcing. Termin powstał z połączenia 3 angielskich słów: outside(zewnętrzny), resource (zasoby) i using (korzystanie). W dosłownym tłumaczeniu outsourcing oznacza zatem wykorzystywanie zewnętrznych zasobów. W praktyce oznacza to zlecanie wykonania części zadań biznesowych zewnętrznym firmom specjalizującym się w danej branży.

Jakie są zalety?

Outsourcing zdobywa coraz więcej zwolenników ze względu na liczne korzyści, jakie przynosi firmom, które z niego korzystają.  Do najważniejszych zalet outsourcingu należą:

Redukcja kosztów. Dzięki zleceniu niektórych zadań firmie zewnętrznej, osiągnąć można oszczędności związane z zakupem sprzętu, zatrudnieniem nowych osób czy wyszkoleniem obecnych pracowników.

Oszczędność czasu i wyższa jakość. Fachowcy w danej dziedzinie na ogół wykonują swoje zadania szybciej niż ludzie, którzy muszą uczyć się czegoś od zera. Mogą także zaoferować wyższą jakość wykonywanych produktów czy usług.

Możliwość wprowadzenia do firmy nowych procesów. Outsourcing jest doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcesz wprowadzić do swojego biznesu procesy, których nie mógłbyś wdrożyć samodzielnie, bo np. są za drogie.

Odciążenie pracowników firmy. Dzięki outsourcingowi Twoi pracownicy będą mogli skoncentrować się na wykonywaniu tego, co potrafią najlepiej, przez co będą mogli być znacznie wydajniejsi.

Jeśli potrzebujesz wyceny naszych usług – skontaktuj się z nami przez poniższy formularz lub telefonicznie. Aby przygotować odpowiednią ofertę potrzebować będziemy jak najwięcej informacji o Twoich potrzebach.

 

Indywidualna wycena

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas!


75 646 98 80, 609 480 303

Godziny pracy:


7:00-15:00