Ochrona fizyczna i techniczna.

Świadczymy profesjonalne usługi ochrony. W ich zakres wchodzi zarówno obecność osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, jak i cały szereg działań służących poprawie bezpieczeństwa dzięki minimalizowaniu i likwidowaniu zagrożeń.

Ochrona mienia

Oferujemy stacjonarną ochronę mienia na terenie należącym do przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Naszą specjalizacją jest ochrona firm, przedsiębiorstw, galerii handlowych i marketów, magazynów oraz terenów przyległych. Posiadamy także funkcjonującą 24 godziny na dobę grupę interwencyjną, która reaguje w nagłych przypadkach.

Systemy monitoringu oraz bezpieczeństwa

Realizujemy montaż i serwis kamer telewizji przemysłowej. W zależności od indywidualnych oczekiwań, może być to dopełnieniem ochrony fizycznej lub odrębną usługą. Od podstaw wykonujemy projekty oraz całe systemy alarmowe. Jako specjaliści w dziedzinie ochrony, każdą instalację przygotowujemy bezpośrednio pod specyfikę danego obiektu, z uwzględnieniem różnego rodzaju zagrożeń.

Jeśli potrzebujesz wyceny naszych usług – skontaktuj się z nami przez poniższy formularz lub telefonicznie. Aby przygotować odpowiednią ofertę potrzebować będziemy jak najwięcej informacji o Twoich potrzebach.

Indywidualna wycena

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas!


75 646 98 80, 609 480 303

Godziny pracy:


7:00-15:00