Przychodnia.

Przychodnia lekarska

Jesteśmy nowo powstałą prywatną przychodnią lekarską w Lubaniu. Naszym pacjentom oferujemy kompleksową obsługę lekarzy specjalistów, pełną rehabilitację, wsparcie psychologa czy dietetyka. Na terenie placówki znajduje się także Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności.

Najlepsi lekarze

W naszej przychodni o zdrowie dbamy w wielu dziedzinach. Można skontaktować się z recepcją i umówić na konsultację ze specjalistą.

Szeroka oferta

W naszym centrum medycznym oferujemy konsultacje ze specjalistami, rehabilitację oraz poradnictwo specjalistyczne również w zakresie medycyny pracy.

Nowoczesny budynek

Usługi medyczne świadczymy w komfortowych i nowocześnie wyposażonych wnętrzach. Budynek przychodni jest w całości przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a zmotoryzowani pacjenci swobodnie zaparkują  przed przychodnią. Funkcjonalność budynku pozwala nam również na organizację spotkań, szkoleń, warsztatów i konferencji naukowych w sali konferencyjnej.

Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności

W tej Placówce załatwicie Państwo wszystkie sprawy związane z wydawaniem orzeczeń o niepełnosprawności, stopniu niepełnosprawności oraz uzyskacie karty parkingowe i legitymacje osoby niepełnosprawnej.  Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności pracuje w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach od 7:30 do 15:30, natomiast we wtorki od 7:30 do 17:00, w piątki od 7:30 do 14:00. Z Zespołem można się również kontaktować telefonicznie – 508 73 31 56, 508 73 31 59.