Medical.

Już w listopadzie w Medical. oferujemy możliwość wykonania badań laboratoryjnych. Punkt pobrań będzie czynny pięć dni w tygodniu, a wyniki odbierzecie Państwo on-line lub osobiście.

Punkt Pobrań

Już w listopadzie w Medical. oferujemy możliwość wykonania odpłatnych badań laboratoryjnych w punkcie pobrań badań laboratoryjnych.
Punkt pobrań będzie czynny od poniedziałku do piątku od 7:00 do 10:00.
Współpracujemy z największą w Polsce siecią laboratoriów medycznych „Diagnostyka”.
W Medical. będzie można wykonać badania z krwi, moczu jak również wymazy. Oferujemy niemal pełen wachlarz badań – badania podstawowe i biochemiczne, diagnostyki cukrzycy, anemii, chorób reumatologicznych, chorób serca, chorób nowotworowych, osteoporozy, funkcji wątroby, a także badania z zakresu alergologii, odżywiania przez toksykologię po ustalenie ojcostwa i diagnostykę chorób genetycznych.
Wyniki badań laboratoryjnych będzie można odebrać osobiście lub on-line. Osobisty odbiór wyników badań laboratoryjnych będzie możliwy następnego dnia po pobraniu materiału w godzinach od 14:00 do 19:00.

Specjaliści

Medical. to zespół prywatnych gabinetów lekarskich. Prywatne praktyki prowadzą tu specjaliści kilku dziedzin medycyny: chirurg, pediatra, reumatolog oraz fizjoterapeuta, psycholog czy dietetyk. Dysponujemy sześcioma nowoczesnymi gabinetami lekarskimi. Gabinety są nowe, przestronne i umeblowane, spełniają wszystkie wymogi sanitarne i posiadają odpowiednie zaplecze. Na terenie placówki znajduje się również siedziba Powiatowego Zespołu do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności, natomiast zastosowane rozwiązania architektoniczne zapewniają komfort i bezpieczeństwo wszystkim pacjentom, również osobom niepełnosprawnym.

Nowoczesny budynek

Usługi świadczymy w komfortowych i nowocześnie wyposażonych wnętrzach. Budynek Medicalu jest w całości przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, a zmotoryzowani pacjenci swobodnie zaparkują  przed budynkiem. Funkcjonalność budynku pozwala nam również na organizację spotkań, szkoleń, warsztatów i konferencji naukowych w sali konferencyjnej.

Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności

W tej Placówce załatwicie Państwo wszystkie sprawy związane z wydawaniem orzeczeń o niepełnosprawności, stopniu niepełnosprawności oraz uzyskacie karty parkingowe i legitymacje osoby niepełnosprawnej.  Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności pracuje w poniedziałki, środy i czwartki w godzinach od 7:30 do 15:30, natomiast we wtorki od 7:30 do 17:00, w piątki od 7:30 do 14:00. Z Zespołem można się również kontaktować telefonicznie – 508 73 31 56, 508 73 31 59.